Zaznacz stronę

To, jak czujemy się w naszej sypialni, bezpośrednio przekłada się na jakość naszego snu. To dlatego tak istotne jest, aby zatroszczyć się o to, by była to przytulna i komfortowa przestrzeń. W uzyskaniu lepszego wypoczynku może pomóc nam zwiększenie luksusu w sypialni. Sprawdź, jak zrobić to z użyciem produktów SleepMed!

Odczuwalny efekt masażu

Każdy z nas zasługuje na odrobinę luksusu. Jeśli wprowadzimy go do naszej sypialni, będziemy mogli zauważyć, że nasz wypoczynek stanie się bardziej jakościowy. Przestrzeń, w której śpimy, w bezpośredni sposób oddziałuje na to, jak bardzo możemy się zrelaksować. Jeśli w sypialni będziemy czuli się komfortowo i przytulnie, łatwiej będzie nam się odprężyć, a czas zasypiania znacznie się skróci. Wprowadzając do niej elementy luksusu, sprawimy, że poczujemy się jak w ekskluzywnym hotelu, dzięki czemu każdej nocy będziemy mogli zapomnieć o przyziemnych sprawach i skutecznie się rozluźnić. Pomoże nam w tym odczuwalny efekt masażu zastosowany w materacach SleepMed. To wyjątkowa właściwość, dzięki której podczas leżenia na podłożu możemy odczuć przyjemne masowanie. Działanie to umożliwia jeszcze lepszy wypoczynek, a do tego znacząco ułatwia zrelaksowanie się tym, którzy na co dzień mają z tym problem. Efekt ten jest możliwy dzięki specjalnemu designowi i perforacjom zastosowanym na powierzchni pokrowca.

Wysoki poziom higieny snu

Kolejny element, który pomoże nam cieszyć się najlepszym wypoczynkiem, to wysoki poziom higieny snu. Dzięki niemu zawsze będziemy mogli czuć się świeżo i czysto. Za ten aspekt w materacach SleepMed odpowiada innowacyjna technologia Airforce. To specjalna metoda nacinania pianki w tzw. kratkę wentylacyjną. Przyczynia się do powstania otwartych komór na powierzchni materaca, przez które ucieka nadmiar ciepła i wilgoci. Na jego miejsce zostaje zaczerpnięte czyste powietrze. Gwarantuje to znakomitą wentylację i cyrkulację powietrza. Materac pozwala skórze oddychać i chroni przed przegrzaniem się i nadmiernym poceniem. Wpływa to też na właściwości antyalergiczne modelu, dzięki którym osoby zmagające się z alergiami mogą korzystać z jakościowego, spokojnego wypoczynku. Zapobiegają one gromadzeniu się bakterii, roztoczy i innych drobnoustrojów. Ograniczają również rozwój wilgoci, co skutecznie eliminuje ryzyko pleśni i grzybów.

 

Ochraniacz na materac

Ochraniacz na materac to rzecz, dzięki której możemy zatroszczyć się nie tylko o czystość i świeżość przestrzeni snu, ale także jej trwałość. Produkt ten zapewnia wysoką ochronę przed zniszczeniami i uszkodzeniami. Znacząco przedłuża żywotność materaca i minimalizuje nieestetyczne wgniecenia, które mogłyby stać się przyczyną dyskomfortu. Co więcej, jest wodooodporny, co oznacza, że skutecznie pochłania wszelką wilgoć i zapobiega przenikaniu cieczy wewnątrz modelu. Ochraniacz został wykonany z wysokiej jakości bawełny i oddychającej warstwy membrany PU.

Regulacja twardości

Niezwykle innowacyjną i przydatną właściwością, dzięki której nasz wypoczynek będzie mógł stać się jeszcze bardziej luksusowy, jest regulacja twardości. Dzięki niej nie musimy decydować się wyłącznie na jeden stopień twardości – możemy dopasować go do aktualnych preferencji. Okaże się to użyteczne zwłaszcza wtedy, gdy przybierzemy na wadze lub pojawią się u nas nowe dolegliwości zdrowotne. W modelach z serii Standard i Hybryd wybór różnych twardości gwarantuje ruchoma warstwa pianki termoelastycznej VitaRest®. Wystarczy rozpiąć pokrowiec i przełożyć ją na drugą stronę, aby uzyskać podłoże o innym stopniu twardości. Materace z kolekcji Plus i Hybrid zawierają odpinany top wykonany z pianki termoelastycznej, który zapewnia podobny efekt. Dzięki tym elementom mamy do wyboru nawet 4 różne twardości.

Pianka termoelastyczna Visco

Jeśli zależy nam na luksusowym wypoczynku, powinniśmy zdecydować się na materac zawierający piankę termoelastyczną Visco. To wyjątkowy rodzaj wypełnienia, który gwarantuje idealne dopasowanie podłoża do naturalnych krzywizn. W modelach SleepMed możemy zetknąć się z dwoma rodzajami pianki Visco – pianka VitaRest® i Celsius-Waterlily®. Wyróżniają się technologią termoelastyczną, co oznacza, że dopasowują się do naszego ciała pod wpływem temperatury, którą wytwarzamy. Dzięki temu mogą zapewnić indywidualnie dostosowaną powierzchnię snu, która w pełni odpowiada na nasze potrzeby. Warstwa pianki zapewnia niezwykłą miękkość i przyjemne uczucie otulenia, które ułatwia odprężenie się. Redukuje napięcie nagromadzone w mięśniach i pozwala im się rozluźnić. Sprzyja pełnej regeneracji organizmu, a także minimalizuje ból i dyskomfort. Gwarantuje solidne podparcie dla całego ciała, co umożliwia odciążenie wszystkich kończyn. Likwiduje ucisk, a do tego wspiera zdrowe ułożenie kręgosłupa. Ma też właściwości termoregulacyjne, dzięki czemu pomaga zachować stałą temperaturę ciała.

Dobrze dopasowane poduszki

Dodatkiem, którego pod żadnym pozorem nie może zabraknąć w luksusowej sypialni, jest dobrze dopasowana poduszka. Ma ona istotną funkcję – odpowiada za zapewnienie podparcia dla kręgów szyjnych. Model SleepMed Supreme Pillow wyróżnia się ergonomicznym kształtem, który wspaniale dopasowuje się do naszych naturalnych krzywizn. Na jej powierzchni zastosowano włókna węglowe, których zadaniem jest zlikwidowanie ładunków elektrycznych gromadzących się na ludzkim ciele. Działanie to ma na celu zmniejszenie odczuwanego przez nas stresu. Poduszka ułatwia rozluźnienie się. Specjalne otwory wentylacyjne dbają ponadto o optymalny poziom higieny.

Zwiększenie poziomu luksusu w naszej sypialni może być prostym sposobem na to, aby skuteczniej się odprężyć. Elementy takie jak jakościowy materac, dobrze dopasowane poduszki czy specjalny ochraniacz wzniosą nasz wypoczynek na wyższy poziom i sprawią, że poczujemy się jak w luksusowym hotelu.

wyrób

Materace SleepMed są przeznaczone do profilaktyki wad rozwojowych układu ruchowego (mięśniowo-kostnego) oraz zdrowego snu. Producent: SleepMed. Przedstawiciel i prowadzący reklamę: ABCOMFORT Sp. z o.o.