Zaznacz stronę

Sezon weselny to jednocześnie okres dużej radości, jak i wielu wątpliwości dotyczących wyboru odpowiedniego prezentu ślubnego. Jako goście nie chcemy bowiem stawiać na klasyczne rozwiązania i pomysły, na które zdecydują się zapewne inni bliscy pary młodej. Nie chcemy też wybierać drogi na skróty polegającej na włożeniu pieniędzy w kopertę. Zależy nam na tym, aby nasz prezent był unikalny, niepowtarzalny, a przy tym posiadał praktyczne zastosowanie dla zakochanych. Co zatem powiesz na wysokiej jakości materac SleepMed? Jest to podarunek, którego z pewnością nie spodziewa się para młoda, a który znajdzie funkcjonalne przeznaczenie!

Komfort i zdrowie pary młodej

Ślub to okazja przede wszystkim do celebracji zdrowia pary młodej, dlatego też trafionym pomysłem będzie prezent, który faktycznie przełoży się na zachowanie dobrego samopoczucia i doskonałej kondycji małżonków na wiele długich lat. Nic tak z kolei nie dba o zdrowie, jak regenerujący wypoczynek, a tym samym odpowiednio dobrany materac SleepMed. Jest to produkt zaprojektowany przede wszystkim z myślą o parach, które dzielą jedną przestrzeń sypialnianą i pragną cieszyć się spokojnym snem we wspólnych objęciach. Modele SleepMed wyróżniają się więc komfortem, którego tak wysoki poziom nie jest w stanie zapewnić żaden inny materac. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii, chociażby takich jak pianki elastyczne. Materace SleepMed w swoim wypełnieniu opierają się właśnie na wykorzystaniu innowacyjnych materiałów, które doskonale dopasowują się do potrzeb swoich użytkowników. Świetnym tego przykładem są także sprężyny kieszeniowe typu Multi. W odróżnieniu od tradycyjnych sprężyn te wyróżniają się zwiększoną elastycznością punktową, dzięki której każdy z użytkowników otrzymuje optymalne wsparcie poszczególnych części ciała, niezależnie od wymagań osoby śpiącej obok. Modele hybrydowe SleepMed zapewniają także dwa razy więcej punktów podparcia niż inne produkty dostępne na rynku, a więc para młoda faktycznie może cieszyć się regenerującym snem. W ten sposób unika także porannych dolegliwości bólowych związanych z niskiej jakości podłożem. Przekłada się to również na lepszą kondycję ciała i poprawę jej postawy, a więc kręgosłup zachowuje swoje naturalne krzywizny.

Personalizacja i elastyczność materacy SleepMed

W kontekście materacy SleepMed nie sposób nie wspomnieć też o ich doskonałej elastyczności oraz dostosowaniu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Marka oferuje różne modele materacy, jednak niezależnie od tego, na jaki się ostatecznie zdecydujemy, możemy mieć pewność, że podarunek będzie trafionym pomysłem. Tę gwarancję daje nam przede wszystkim możliwość regulacji twardości. Nawet jeśli nie wiemy, jakie para młoda posiada preferencje odnośnie idealnego podłoża do snu, stawiając na produkty SleepMed, nie popełnimy “prezentowej wpadki”. Zakochani mogą bowiem samodzielnie dostosować poziom twardości do własnych potrzeb w taki sposób, aby każdy z partnerów cieszył się w pełni komfortowym snem. Warto wówczas rozważyć przykładowo model SleepMed Premium Plus. Posiada on aż 6 poziomów twardości w zależności od zastosowania topu znajdującego się w wypełnieniu materaca. Jeśli para pozostawi top na samej górze budowy, zapewni sobie największą możliwą elastyczność podłoża. Z kolei pozbycie się topu sprawi, iż materac zyska na twardości. Poza tym niezależnie też od wyboru pary młodej dotyczącej stopnia twardości, każdy z użytkowników otrzyma indywidualne wsparcie ciała, nie naruszając komfortu i pokoju wypoczynku drugiej osoby.

Niebanalne rozwiązanie jako prezent ślubny

Na materac SleepMed jako podarunek ślubny czy rocznicowy warto się również zdecydować ze względu na jego niebanalny charakter. Koniec końców, kto spodziewa się, że w prezencie otrzyma tak praktyczne rozwiązanie zamiast kolejnej koperty z gotówką, bukietu kwiatów czy kompletu pościeli? W ten sposób jako goście możemy więc zrobić prawdziwe wrażenie i wręczyć coś, co faktycznie przyda się parze młodej. Zresztą warto zauważyć, że osobiście mało kto decyduje się na samodzielny zakup materaca do snu, a tego typu prezentem wręcz nie pogardzi. Produkt od SleepMed jest zatem podarunkiem, który zdecydowanie wyróżni się na tle innych upominków i pozostanie w pamięci nowożeńców na długo. Tego typu prezent pokazuje, że zależy nam na komforcie i zdrowiu obdarowanych, a także na ich codziennym zadowoleniu. Poza tym materace SleepMed to wysokiej jakości akcesoria sypialniane, które przekładają się na doskonały komfort i zdrowy wypoczynek, zarówno w przypadku snu we wspólnych objęciach, jak i w przypadku, gdy partnerzy cenią sobie osobistą przestrzeń wypoczynku.

Długoterminowa inwestycja

Poszukując idealnego upominku dla nowożeńców, zależy nam także na tym, aby był on długoterminową inwestycją, która znajdzie praktyczne zastosowanie przez wiele lat wspólnego życia zakochanych. Dlatego też popularnym rozwiązaniem są pościele, zastawy kuchenne czy urządzenia przeznaczone do użytku domowego, takie jak odkurzacze. Mało kto wpada jednak na pomysł zakupu materaca, który jednak stanowi podstawę wspólnego życia małżeńskiego. Koniec końców to w łóżku para spędza ze sobą większość czasu, nie mając na myśli jedynie sfery intymnej. W każdym razie decydując się na podarowanie materaca SleepMed, gwarantujemy parze młodej jego długą żywotność, a tym samym zdrowy wypoczynek przez wiele długich lat. Zastosowane w nim materiały cechują się bowiem wysoką jakością oraz wytrzymałością – są odporne na eksploatację i nie ulegają odkształceniom. Poza tym cechują się świetną przewiewnością, co sprawia, że zachowują czyste wypełnienie materaca. To także decyduje o jego doskonałej kondycji oraz długiej żywotności. Tego typu upominek daje zatem pewność, że zakochani będą z niego korzystać przez wiele lat, jednocześnie dbając o zdrowie swojego snu i dobre samopoczucie. Dodatkowo możemy także do prezentu dołączyć ochraniacz na materac SleepMed, który świetnie zabezpiecza wnętrze produktu, a tym samym sprawia, że materac jest jeszcze mniej podatny na codzienne użytkowanie. Takiemu upominkowi rocznicowemu czy ślubnemu nie będzie mogła odmówić żadna para!

Materac SleepMed to nie tylko luksusowy, ale przede wszystkim praktyczny prezent ślubny lub rocznicowy. Łączy w sobie komfort, nowoczesne technologie i zdrowy sen, co czyni go idealnym wyborem dla zakochanych. Personalizacja, trwałość oraz wieloletnia gwarancja to dodatkowe atuty, które przemawiają za wyborem tego właśnie produktu. Wybierając materac SleepMed, obdarowujemy zatem bliskich nie tylko wygodą, ale także troską o ich zdrowie i dobre samopoczucie, co czyni ten prezent naprawdę wyjątkowym.

wyrób

Materace SleepMed Premium Plus są przeznaczone do profilaktyki wad rozwojowych układu ruchowego (mięśniowo-kostnego) oraz zdrowego snu. Producent: SleepMed. Przedstawiciel i prowadzący reklamę: ABCOMFORT Sp. z o.o.