Zaznacz stronę

Materace hybrydowe to połączenie najlepszych cech materaca sprężynowego i piankowego w jednym modelu. Idealne rozwiązanie dla osób, które nie wiedzą, czy chcą spać na piankowym, czy sprężynowym podłożu. Są one odpowiednie zarówno dla lżejszych i cięższych osób oraz wysokich i niskich – każdy znajdzie odpowiednio dopasowany model do swoich potrzeb. Są one odporne na naciski i zapewniają wysoki komfort użytkowania. Istnieją różne rodzaje pian hybrydowych. Fusion jest materiałem bardzo odpornym na zagniecenia oraz posiada system podwyższonej odporności na wilgoć.

Niestety często nie zdajemy sobie sprawy, że odpowiednie podłoże do spania stanowi 90% naszego zdrowego snu, daje nie tylko więcej energii do działania, ale także zapobiega bólom mięśni i ciała oraz schorzeniom kręgosłupa. Niewygodne miejsce do spania – często rozkładana kanapa z nierówną powierzchnią, za krótką do naszego wzrostu lub zużyty, wgnieciony materac – w dłuższej perspektywie naraża nasze ciało, a zwłaszcza kręgosłup i mięśnie na kilka godzin dyskomfortu podczas każdej doby. Dlatego powinniśmy zadbać o dobór odpowiedniego materaca, który może realnie zmienić na lepsze jakość naszego codziennego snu i regeneracji. Innowacyjnym rozwiązaniem na rynku są materace hybrydowe łączące zalety materacy piankowych i sprężynowych, by dać najlepsze.

Nowoczesnym materacem hybrydowym, który skomponowany został jako odpowiedź dla najbardziej wymagających użytkowników jest model Dance marki Hilding. To nowy na rynku materac hybrydowy zbudowany z 7-strefowego systemu drobnych sprężyn Pocket Plus o wysokości aż 15 cm, które pozwalają uzyskać optymalną sprężystość, bardzo wysoką elastyczność punktową oraz doskonałe wsparcie dla kręgosłupa. Wierzchnia warstwa stworzona z dwóch wysokich warstw pianek – wysokoelastycznej pianki HR o wyższym poziomie twardości dla zapewnienia dodatkowego podparcia oraz lekko chłodzącej pianki FloFom – tworzą strefę optymalnego komfortu. Dzięki temu materac reaguje na zmianę ułożenia ciała i dostosowuje się do kształtu kręgosłupa, pozwalając na dogłębną regenerację wszystkich mięśni.

To idealne rozwiązanie dla par oraz par z dużą różnicą wagową, a także dla osób aktywnych, gdyż kieszeniowy rodzaj sprężyn nie przenosi drgań i tzw. falowania na powierzchni wkładu. Materac sprawdzi się idealnie dla osób, które odczuwają bóle kręgosłupa. Ciało jest zawsze pewnie i bezpiecznie podparte, również w miejscach naturalnych krzywizn.

Hilding Dance posiada 4 unikalne warstwy, które razem tworzą innowacyjny materac zaspokajający wszystkie najważniejsze potrzeby, dbając o wysoki komfort snu. Pianka Flexifoam o wysokości 2 centymetrów, to stabilna podstawa całego produktu, chroniąca materac przed wszelkimi deformacjami. Zastosowana warstwa wysokich na 15 centymetrów sprężyn kieszeniowych Pocket Plus pozwoliła na uzyskanie doskonałego wsparcia dla całego ciała. 7 strefowy system podpiera głowę, barki, kręgosłup, biodra, uda, kolana oraz stopy w optymalny sposób dopasowując się do przybranych przez użytkownika pozycji. Dwie wierzchnie warstwy pianek materaca Hilding Dance: wysokoelastyczna oraz FloFom tworzą najwyższy poziom komfortu. Dodatkowo otulające i chłodzące właściwości pianki FloFom pozwalają użytkownikowi na uczucie świeżości przez całą noc.

Materac Hilding Dance ubrany jest w pokrowiec Italiano, który niweluje nieprzyjemne zapachy i posiada właściwości antyalergiczne. Dodatek wiskozy sprawia, że jest niezwykle przyjemny w dotyku, a strefowy design daje ciekawy efekt 3D.
Więcej informacji na stronie www.hilding.pl

Opracowane przez zdrowykregoslup.pl